centavos اجلاس اسلام اسلامی برگزاری اجلاس شهرداران

centavos: اجلاس اسلام اسلامی برگزاری اجلاس شهرداران جهان اسلام شهردار مشهد مشهدمقدس

گت بلاگز یزد سرمایه‌گذاری خارجی تنها با حرف و شعار محقق نخواهد شد

ایجاد اشتغال علاوه بر استفاده از منابع مالی داخلی و نیروی انسانی نیازمند سرمایه‌گذاری خارجی هست.

سرمایه‌گذاری خارجی تنها با حرف و شعار محقق نخواهد شد

هادی مقیمی فرماندار اردکان درگفتگو با خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت جوان از یزد؛ ضمن تبیین اهمیت کار و کارگر و عرض تسلیت به مناسبت جانباختن تعدادی از کارگران معدن آزادشهرگفت: چرخ های اقتصاد تولید و صنعت کشور با دستان پرتوان کارگران به حرکت درمی آید.

مقیمی با اشاره به مقام کارگر در دین اسلام افزود: بعد از پیروزی انقلاب تاکنون بر اساس آموزه های دینی به حقوق کارگران توجه خاص ای شده است و این مهم در دولت های متفاوت موردتوجه قرارگرفته است.

عبارات مهم : خارجی

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان تأکید کرد: با تدبیر و فرجام برجام در بسیاری از پرسشها گشایش هایی حاصل شد و امیدواریم در سال های آینده با ادامه روند عقلانیت و منطق اوضاع کشور به ارتقای کامل برسد.
وی با اشاره به سو مدیریت در دولت های گذشته، گفت: همه مسئولان باید در جهت بازگرداندن اعتماد عمومی به جامعه تلاش کنند.
هادی مقیمی مطرح کرد: ایجاد اشتغال علاوه بر استفاده از منابع مالی داخلی و نیروی انسانی نیازمند سرمایه گذاری خارجی است و سرمایه گذاری خارجی تنها با حرف و شعار محقق نخواهد شد.
فرماندار اردکان با بیان اینکه سرمایه گذاری خارجی نیاز به توجه دارد؛ افزود: بااهمیت ترین مؤلفه های سرمایه گذاری خارجی آرامش، ثبات، منطق و تعامل و همکاری است.
عالی ترین مقام اجرایی شهرستان اردکان گفت: همواره مردم کشور کشور عزیزمان ایران در منطقه پرآشوب خاورمیانه با عقل و منطق عمل کرده اند و اهمیت پایدار کشور مدیون ایثارگری های شهدا و امام شهدا، هوشمندی ملت فرهیخته و رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و تدبیر و عقلانیت است.
وی افزود: مردم جمهوری اسلام کشور عزیزمان ایران اهل منطق، گفتگو و از افراط وتفریط و شعارهای عوام فریبانه بیزارند.
فرماندار اردکان با اشاره به روند توسعه پایدار شهرستان اردکان، خاطرنشان کرد: در کنار توسعه صنعتی به مهم های دیگری ازجمله زیست محیطی توجه خواهیم داشت و تمهیدات مورد نیاز انجام شده است و ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به تعطیلی دو واحد آلاینده در شهرستان اردکان، افزود: کارخانه های مذکور مجبور تأسیسات مورد نیاز شده است و این روند با نظارت جدی تر ادامه خواهد داشت.
هادی مقیمی مطرح کرد: جامعه نیازمند تکریم و توجه خاص به زنان و جوانان، سیاست گذاری جهت جوانان و کم کردن کاستی های حوزه زنان است.
فرماندار اردکان ضمن دعوت از حضور آگاهانه قشر شریف کارگران در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، بیان کرد: با توجه به قرار گرفتن کشور در مقطع مهم و حساس، یاری همه ایرانیان مورد نیاز است.
انتهای خبر/ ی

واژه های کلیدی: خارجی | کارگران | فرماندار | کارگران معدن | سرمایه گذاری | سرمایه گذاری خارجی | باشعار محقق نمی شود | فرمانداراردکان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog