centavos اجلاس اسلام اسلامی برگزاری اجلاس شهرداران

centavos: اجلاس اسلام اسلامی برگزاری اجلاس شهرداران جهان اسلام شهردار مشهد مشهدمقدس

گت بلاگز سیستان و بلوچستان برجام دستاوردهای زیادی جهت کشور به ارمغان آورده

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: برجام دستاوردهای زیادی جهت کشور به ارمغان آورده و به همین راحتی نمی توان آن را پنهان کرد.

برجام دستاوردهای زیادی جهت کشور به ارمغان آورده

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ،علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در سمینار بخشداران استان گفت: برجام اجماع جهانی شکل گرفته عیله کشور عزیزمان ایران را فرو ریخت و فضا را جهت حضور کشور عزیزمان ایران در بازارهای جهانی فراهم کرد.
هاشمی اظهار داشت: بعد از برجام نگاه و فضای جدیدی در کشور حاکم شده است و نام و نشان کشور عزیزمان ایران اسلامی به وسعت بالایی در دنیا جای گرفته است.

عبارات مهم : ایران

وی ادامه داد: چنانچه اجماع گذشته علیه کشور عزیزمان ایران دوام پیدا می کرد معلوم نبود با رویکرد مدیر جمهوری آمریکا اوضاع چگونه می شد.
وی بیان کرد: با برجام ابتکار عمل را از ترامپ گرفتیم و توانستیم جهت خودمان فضای امنی ایجاد کنیم.
استاندار سیستان وبلوچستان ادامه داد: دستاوردهای حاصل از اجماع حکومت را نباید به بازی های سیاسی بسپاریم چونکه این اجماع عزت، اقتدار قلم، منطق و بودن بر اصالت هویت ایرانی را به نمایش گذاشت.
وی افزود: اگر برجام نبود کشورهای دنیا بعد از گذشت سالها، اعتمادی جهت سرمایه گذاری در کشور ما به خاص استان سیستان وبلوچستان نداشتند.
هاشمی گفت : برجام دستاوردهای بسیار زیادی جهت صنعت نفت به ارمغان آورده است که نمی توان گشایش های برجام را در این حوزه نادیده گرفت.
وی با اشاره به انتخابات پیش رو افزود: امسال 22 هزار نفر از افرادی که فاقد شناسنامه بودند می توانند در انتخابات همکاری کنند.
وی اضافه کرد: دولت تدبیر و امید با شناسنامه دار کردن افرادی که سالهای طولانی از امکانات اولیه محروم بودند نشاط و امید را در دل آنها زنده کرد.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بخشداران و فرمانداران حق دخالت در انتخابات را ندارند و تنها باید زمینه حضور هر چه باشکوهتر مردم را در انتخابات فراهم کنند.
هاشمی اظهار داشت: دِه محور کارآفرین است و بخشداران باید به این عنوان توجه اساسی داشته باشند.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان نیز گفت: انتخابات شوراهای دِه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است لیکن به عنوان پارلمان محلی از آن یاد می شود.
علی اصغر جمشید نژاد اظهار داشت: بخشداران و فرمانداران باید از توانمندی های اعضای شوراهای دِه جهت پیشبرد برنامه ها و سیاست های نظام جمهوری اسلامی استفاده کنند.
وی بیان کرد: بخشداران باید شرایط حضور حداکثری مردم را در انتخابات پیش رو فراهم کنند.
وی افزود: افرادی که به نمایندگی از بخشداران در شعب اخذ رای حضور پیدا می کنند باید مدیر، مدبر و امانت دار باشند.
پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و دِه و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان در سراسر کشور 29 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | انتخابات | انتخابات شوراها | سیستان وبلوچستان | سیستان و بلوچستان | پنجمین دوره انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog