centavos اجلاس اسلام اسلامی برگزاری اجلاس شهرداران

centavos: اجلاس اسلام اسلامی برگزاری اجلاس شهرداران جهان اسلام شهردار مشهد مشهدمقدس

گت بلاگز انتخابات فعالان اقتصادی باید احساس امنیت کنند ، ریشه‌های فساد باید شناسایی شود

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران باید اقدامی صورت داد تا هر کسی در کشور ما مشغول به فعالیت هست، احساس امن

فعالان اقتصادی باید احساس امنیت کنند ، ریشه‌های فساد باید شناسایی شود

به گزارش خبرنگار انتخابات گروه تحریریه سایت جوان؛ مصطفی میرسلیم نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بعد از صحبت در دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران باید اقدامی صورت داد تا هر کسی در کشور ما مشغول به فعالیت هست، احساس امنیت کند.
وی افزود: نباید اقدامی صورت داد که منجر به بیکاری افراد شود و اعلام کنیم دزدی در جامعه رواج پیدا کرده است.

عبارات مهم : احساس

میرسلیم در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا دولت جهت مسابقه با قالیباف اقدام به فیلتر کردن یکی از سامانه های وی کرده هست، اضافه کرد: بنده با این گونه کارها موافق نیستم و به لحاظ سیاسی عملکردی ناسالم قلمداد می شود این اقدام در صورتی قابل پذیرش است که خلافی از سوی سامانه مورد نظر صورت گرفته باشد آیا که بعضا دیده شده است این نوع پایگاه ها بعضی افراد را مورد تهمت و افترا قرار می دهند.
وی ادامه داد: امروزه اختلاس و فساد مالی به صورت شبکه ای انجام می شود و به تناسب آن برخورد با این عنوان سخت خواهد بود آیا که فساد حتی به مجلس ورود یافته است و افراد اقدام به زد و بند می کنند، ریشه های این بحران شناسایی شود تا بتوان به صورت کامل آن را برطرف کرد.
وی یادآور شد: از موضع قدرت می توان با کشورهای متفاوت در حوزه صنعت ماشین تعامل ایجاد کرد. در حال حاضر متاسفانه از بعضی محصولات خارجی کپی برداری می کنیم که این روش قابل پذیرش نیست.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: احساس | امنیت | ایران | شناسایی | میرسلیم | دولت | قالیباف |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog