centavos اجلاس اسلام اسلامی برگزاری اجلاس شهرداران

centavos: اجلاس اسلام اسلامی برگزاری اجلاس شهرداران جهان اسلام شهردار مشهد مشهدمقدس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ایران، پرتغال و مراکش هیچ فرقی جهت ما ندارند / راموس

مدافع با تجربه تیم ملی فوتبال اسپانیا که قرار است مهاجمان کی‌روش را مهار کند، گفت: هرگز دلواپس مرحله گروهی نیستیم.

ایران، پرتغال و مراکش هیچ فرقی جهت ما ندارند / راموس

راموس: ایران، پرتغال و مراکش هیچ فرقی جهت ما ندارند

عبارات مهم : مراکش

مدافع با تجربه تیم ملی فوتبال اسپانیا که قرار است مهاجمان کی روش را مهار کند، گفت: هرگز دلواپس مرحله گروهی نیستیم.

به گزارش مشرق، سرخیو راموس مدافع تیم ملی فوتبال اسپانیا بعد از دو بازی دوستانه تیمش برابر آلمان و آرژانتین در مصاحبه احتصاصی با ABC اسپانیا گفت: بازی های دوستانه بسیار مفیدی داشتیم، کاری با نتیجه های گسب شده است ندارم ولی مساله مهم آماده سازی تیم بود و هماهنگی به دست امده که بسیار اهمیت دارد.

ایران، پرتغال و مراکش هیچ فرقی جهت ما ندارند / راموس

راموس راجع به دو رقیب اسپانیا در بازی های دوستانه و تدارکاتی گفت: برابر آلمان طوری بازی کردیم که انگار در جام جهانی هستیم و فینال این جام را تجربه می کنیم، دو تیم با تمام قدرت بازی کردند و جهت تیم ما این بازی بسیار ارزشمند و بافایده بود. اکنون به یک وحدت تیمی بسیار خوب دست پیدا کرده ایم. برابر آرژانتین هم یک وقت عالی داشتیم تا بیش از پیش یکدیگر را بشناسیم و در زمین با هم باشیم. این خیلی اهمیت دارد که یک تیم باشیم و همدیگر را به خوبی در زمین پیدا کنیم.

راموس راجع به مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه نیز گفت: هرگز دلواپس مرحله گروهی نیستیم. بازی های راحت ای در این مرحله نداریم ولی عنوان این است که ما جهت قهرمانی راهی مسکو می شویم و نباید استرس بازی های گروهی را داشته باشیم. اسپانیا حرفه ای است و جهت هر بازی با تمام قدرت وارد میدان خواهد شد. ایران، پرتغال و یا مراکش، هیچ فرقی جهت ما ندارند و ما جهت کسب 3 پیروزی در مرحله گروهی هم قسم شده است ایم.

راموس که نماد 150 بازی ملی خود را نیز در واندا متروپولیتانو دریافت کرده بود گفت: خیال خداحافظی از فوتبال ملی را ندارم و دوست دارم حتی به بعد از جام جهانی هم فکر کنم، بستگی به مربی وقت تیم دارد و آمادگی من، تیم ملی جایی نیست که به خاطر احترام یک بازیکن او را دعوت کنند، کسی که در تیم ملی حضور دارد، لابد لیاقت این حضور را هم داشته است.

مدافع با تجربه تیم ملی فوتبال اسپانیا که قرار است مهاجمان کی‌روش را مهار کند، گفت: هرگز دلواپس مرحله گروهی نیستیم.

راموس راجع به مهره های کلیدی تیم ملی گفت: به نظر من آسنسیو در صدر جدول است و ایسکو نیز از مهره های مهم تیم خواهد بود، کاری با هم باشگاهی بودن ندارم، این دو واقعا ستارگان مهم تیم هستند و لوپتگی به درخشش آنها دل بسته است.

واژه های کلیدی: مراکش | اسپانیا | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog